Bij welke bank jongerenrekening openen?

Mijn oudste wordt 12 in juli en wil graag een zichtrekening openen.. Heb hier al even rond gekeken maar nog geen goed antwoord gevonden.. Dussss, bij welke heb ik toezicht, welke is de voordeligste en beste, ook op lange termijn en wat is een mooi bedrag om te beginnen?


14 Antwoorden op “Bij welke bank jongerenrekening openen?”

  1. Gewoon een rekening openen en koppelen aan jullie rekening altijd controle heb je dan

  2. Sabrina schreef:

    Tot 18 heb jij sowieso ouderlijk volmacht. Daarna kan jij je kind om volmacht vragen zodat je toezicht kunt blijven behouden. Welke bank kies je zelf. De meeste zijn gratis tot 25 jaar en daarna heeft elke bank wel gratis rekeningen. Wil je sparen voor je kind, dan raad ik best aan om een rekening te openen op eigen naam en je kind als begunstigde in te stellen. Als het om zakgeld gaat, wij gaven op 12 jaar 3 euro per week en trokken dit elk jaar een beetje op. Als je nog vragen zou hebben.. je mag ze altijd stellen. Ik werk bij een bank 😉

  3. Christiaene schreef:

    Hier zoon eentje via kbc. Hebben er voor kids en een gemakkelijke app

    Zelf via mijn kbc kan ik al de gegevens veranderen. Hij niet. Bv wil iets betalen online, momenteel staat het niet geactiveerd. Op 1 minuut geactiveerd, en.kan nadien weer deactiveren. Alsook ook kan steeds zijn bedragen aanpassen van.afhalen enz…hij niet.

  4. Belfius als je die app istaleerd zie je alles want onder de 18 heb jij volmacht

  5. Bij ons een rekening geopend bij KBC. Gekoppeld aan zijn zichtrekening zijn 2 spaarboekjes. 1tje waar hij zelf kan opzetten en afhalen. En 1 waar hij enkel geld kan opzetten en pas vanaf 18j geld kan afhalen.

  6. Tristan schreef:

    argenta. En kijken wat je zelf kan besteden. Is voor iedere persoon anders.

  7. hier hebben de 4 oudste een zichtrekening bij argenta waarvan bij de 2 jongste ik en mijn man de volmacht hebben bij de 2 oudste heb enkel ik de volmacht zei wouden enkel mij
    om toch een beetje controle over hun rekening te hebben

  8. Sandra schreef:

    Hier ook sinds vorig jaar voor zl een rekening met bankkaart. Wordt elke maand 20€ op gestort, staat er op een gegeven moment meer dan 100€ op, wordt dat automatisch op zn spaarrekening gezet. De papa en ik hebben er zicht op wat hij doet met zijn geld want we hebben volmacht, wat sowieso is bij een jongerenrekening

  9. Ik heb een rekening bij ING. Wij storten iedere maand 25 euro en als er meer dan 50 euro op zijn zichtrekening staat dan gaat dat overige bedrag rechtstreeks naar de spaarrekening.

  10. Heb bij Bpost gratis rekening indien je volmacht hebt zie je de rekening online ,tot hun 40 ste spaarrekening erbij met 0,40 % dus meer of gewone succes x

  11. ING. Gratis jongerenrekening en als je nu 1 opent, krijg je 50 euro 😊

  12. Dochter bij KBC,volledig gratis tot 24 jaar ,zicht en spaarrekening en 2 bankkaarten. Gewoin via de app kan je alles zien tot 18 jaar,dan is het aan haar,daar wordt elke week 25 euro opgezet.

  13. Ingrid schreef:

    Ik bij belfius .. volmacht ouders ..zelfs 1 klein bedragje bij.opening 25 eur per maand afhaling m ax 20 wekelijks .. ovwrzicht naar ouders zx succes

  14. Brenda schreef:

    Argenta. Geen enkele zichtrekening brengt iets deftig op van rente. Dus gebruiken waarvoor ze dient. 🙂


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.