Welke gratis bank is een aanrader?
Ik ben op zoek naar een gratis bank 🙂
mijn vriend en ik wonen (nog) niet samen maar willen wel al een gezamenlijke rekening starten voor onze huizen te renoveren en uitstapjes te financieren enz enz .
Was gisteren al eens aan het kijken maar veel banken doen nogal lastig dat we niet op hetzelfde adres gedomicilieerd staan en willen dat we langskomen op kantoor. Vriendlief is zelfstandige dus tijd …..
Iemand een warm aanbevolen internet zichtrekening met twee kaarten ?
Argenta
Op internet openen: hello bank… is gratis
Deutsche Bank!
Bank van de post al gekeken?
De gratis ING lion account ( zowel online als in de bank aan te vragen) kun je op 2 namen met 2 verschillende adressen plaatsen. Ze hebben dan enkel van elk van jullie een kopie nodig van pass en uiteraard handtekeningen. Die breng je gewoon binnen bij de bank dan en alles wordt geregeld. Als het lukt om beide naar de bank te gaan ben je er binnen de 15min vanaf en ligt de kaart binnen de week in de brievenbus naar keuze. 🙂
Ik denk argenta
ING lion account
keytrade, is gratis, kan je online afsluiten